Başkan’ın Mesajı

Biz Yalova Group olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan onur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

Biz Yalova Group olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

Yalova Group ruhu Sadece değişim değil, değişimin coşkulu ve rengarenk yol haritasını da sunmayı hedefliyor. Sadece biz değiştiğimizde her yer değişmez, aksine böyle bir eylem mutsuzluğumuzu katmerleştirir. Yepyeni bir dünyanın kapılarını SEMT77 projemiz ile açmanın, gerçek değişim ve mutluluğunu sağlamanın, ruhumuzu kattığımız eylemlerimizle gerçekleşeceğinin farkındayız.

Yalova Group bu anlamda ruha temastır. Hayatın anlamı da bu temasta gizlidir. İşte bu gizi ifşa eden Yalova Group SEMT77, herkese yeni bir hayat değil, paylaşımları anlamlı kılan bir eylem biçimi SEMT77’nin felsefesinin ana temasını oluşturuyor. Bu tema çerçevesinde hayat rengarenk ve neşe verici yönüyle müşterilerimizin karşısına çıkıyor.

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza, dostlarımıza ve çok kıymetli çalışanlarımıza, bizlere gösterdikleri güven, inanç, destek ve işbirliği için teşekkür ederim.

Hep birlikte, hep daha yeniye, hep daha iyiye…

Yönetim Kurulu Başkanı
Orbay TUNA

Orbay Tuna