İnşaat

Yalova Group İnşaat

Yalova Group, gelişmiş teknik ve teknolojik altyapısı sayesinde maliyetlerini minimize edebilen bir kurum. Sahip olduğu lojistik güç ile sahada oluşabilecek herhangi bir teknik aksaklığı hızlıca giderebilecek kabiliyette olan Şirket, bu sayede projelerine ara vermeksizin devam edebiliyor.

Şirket; gayrimenkul projeleri, inşaat taahhüt, mühendislik, inşaatları gerçekleştirmektedir. Halihazırda ağırlıklı olarak Yalova’da Karma Yaşam projeleri inşa etmekte ve villa, iş merkezi, inşaatları gerçekleştirmektedir.

Yalova Group İnşaat

Yalova’nın İlk ve Tek Karma Yaşam Projesi

Semt77 AVM

Semt77 AVM

400 yataklı Şehir Hastanesi ve Tıp Fakültesi Yanında, 335.000 m² alana kurulu ve yüzde 80’i açık alışveriş caddeleri bulunan yeni Yalova’nın yeni yaşam merkezi!

Proje Detayları
Akasya Family Concept

Akasya Family Concept

“Aile için her şey” konseptiyle tasarlanan Akasya Family Concept, ailenizle hayalinizdeki huzurlu ve modern yaşama kavuşun.

Proje Detayları

Begonya Suit

Yalova’nın gelişen bölgesinde, yüksek kar getirisi ve 1+0, 1+1, 2+1 seçenekleriyle değişime bugünden ayak uydurun.

Proje Detayları

Diğer Projelerimiz

Yalova Modern

Yalova Modern

Yalova’nın en ideal konumlarından biri olan Kadıköy sırtında 18.000 metrekarelik bir yerleşim alanı üzerinde hayat bulan Modern Life, 59 adet yaşam alanından oluşmaktadır.

Proje Detayları
Mina Modern

Mina Modern

Mina Modern Şehrin Gürültüsünden Uzak Yüksek Peyzaj Mimarisi Sayesinde Yeşilliğin İçinde Yer Alan Yapımız 2 Bloktan Oluşmaktadır. Mina Modern Deniz ve şehir manzaralı konumuyla ve merkeze yakınlığı sayesinde konumu bakımından zengin bir bölgeye sahiptir.

Proje Detayları
Yalova Group Sanayi

Yalova Group Sanayi

Yalova Group Sanayi, Yalova’nın yeni merkezinde 20.000 m2 inşaat sahasına sahiptir. Geniş yolları sayesinde büyük ve tonajlı araçların rahat manevra yapabileceği ve depo/dükkân içlerine rahat bir şekilde girip çıkabilecekleri bir şekilde tasarlanmıştır.

Proje Detayları