Yalova Group Sanayi

Yalova Group Sanayi, Yalova’nın yeni merkezinde 20.000 m2 inşaat sahasına sahiptir. Geniş yolları sayesinde büyük ve tonajlı araçların rahat manevra yapabileceği ve depo/dükkân içlerine rahat bir şekilde girip çıkabilecekleri bir şekilde tasarlanmıştır. 4 Bloktan oluşan sanayi yapılarımız her blokta kendine ait terasları ve yönetim ofisleri sayesinde işinizi bir üst seviyeye çıkarmak için idealdir. Her blokta kendine ait asansörleri vardır. Bursa, İzmit ve İstanbul Karayolunu hemen yanında olmasının avantajı ve Marmara’nın tam ortasında olmasının avantajını hissedeceksiniz.

Otopark

Sanayi bölgelerinden en büyük sıkıntı olan otopark sorununu, projemizde ortadan kaldırmış bulunaktayız. Geniş ve büyük otopark alanları sayesinde misafirlerinizin ve çalışanların otopark sorunu bulunmamaktadır. 7/24 güvenlik sayesinde araçlarınız güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Geniş Manevra Bölgesi

Sanayi sitemizin içerisinde bulunan geniş yollar sayesinde; yüksek tonajlı araçlar, kamyon, tır, ağır vasıta araçları geniş manevra alanları sayesinde park yeri ve rahat araç kullanımına uygundur. Bu sayede lojistik anlamında çok rahat ve ferah bir ortama sahiptir.

Teras Ofisler

Günün stresini ve ofis ortamından biraz ayrılmak istediğiniz zaman, her ofisin kendi alanında şehir ve orman manzaralı teraslarımızda dinlenebilir ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yüksek ve Geniş Depo Alanları

Sanayimizin bir diğer özelliği olan, geniş ve yüksek yapısı sayesinde tır, kamyon, iş makinaları gibi araçların içeriye giriş çıkışları çok kolay ve basitleştirilmiştir bu sayede çalışma alan genişliği sayesinde zamandan kazanarak lojistik işlerinizin hızlanması sağlanmaktadır.

7/24 Güvenlik

7/24 Güvenlik sayesinde işyerleriniz güvence altında olup kameralar ile izlenmektedir.

...